Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

Koncentracija „Deka Immobilien Investment GmbH“ įsigyjant 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „FORUMAS“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę bei netiesiogiai per uždarąją akcinę bendrovę „FORUMAS“ įsigyjant 100 proc. UAB „FORUMAS 1“, UAB „FORUMAS 2“, UAB „FORUMAS 3“, UAB „FORUMAS 4“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarųjų bendrovių kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2019 10 17
  • Paskelbta: 2019 10 21

Koncentracijos aprašymas

Deka Immobilien Investment GmbH“ ketina įsigyti 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „FORUMAS“ akcijų bei netiesiogiai per uždarąją akcinę bendrovę „FORUMAS“ įsigyti 100 proc. UAB „FORUMAS 1“, UAB „FORUMAS 2“, UAB „FORUMAS 3“, UAB „FORUMAS 4“ akcijų ir įgyti vienvaldę šių bendrovių kontrolę.

Kontrolę įgyjanti šalis – „Deka Immobilien Investment GmbH“ – yra „DekaBank Deutsche Girozentrale“ dukterinė įmonė ir kartu su savo dukterinėmis įmonėmis sudaro Deka grupę. Deka grupė mažmeniniams ir instituciniams investuotojams siūlo platų investicinių produktų ir paslaugų asortimentą – nuo pagrindinių produktų, skirtų struktūrizuotoms investicijoms, iki individualiems poreikiams pritaikytų sprendimų ir paslaugų, skirtų įgyvendinti individualias investavimo strategijas esant skirtingiems rinkos scenarijams. Deka grupė veikla skirstoma į penkias sritis (padalinius): vertybinių popierių, nekilnojamojo turto, investicinių paslaugų, kapitalo rinkų ir finansavimo.

Nekilnojamojo turto veiklos padalinys siūlo nekilnojamojo turto investicinius produktus privatiems ir instituciniams investuotojams bei kredito fondams, jo veikla taip pat apima komercinio turto finansavimą.

Vertybinių popierių veiklos padalinys užsiima aktyviai valdomais vertybinių popierių fondais, pasyviai valdomais indeksų fondais, su fondais susieto turto valdymu ir specialiais fondais bei įgaliojimais instituciniams klientams. Jos produktai apima visas pagrindines turto klases.

Į klientus orientuotų kapitalo rinkų sektoriuje kapitalo rinkų veiklos padalinys yra jungiamoji grandis tarp klientų ir rinkų. Tai užtikrinama kuriant ir siūlant produktus, kapitalo rinkos sandorių infrastruktūrą bei veikiant kaip taupomųjų bankų ir institucinių klientų likvidumo platforma.

Finansavimo veiklos padalinys siūlo sprendimus, pritaikytus sudėtingiems projektams, tokiems kaip infrastruktūros ir transporto sistemos, taip pat taupomųjų kasų finansavimui.

„Deka Group“ veikia daugelyje šalių ir vykdo ribotos apimties veiklą Lietuvoje per šias dukterines įmones:

  • Kauno audinių projektas, UAB, kuri yra prekybos centro AKROPOLIS, esančio Kaune, Mindaugo pr. 49, savininkė ir valdytoja;
  • UAB „Entum“, kuri yra prekybos centro BIG, esančio Vilniuje, Ukmergės g. 369, savininkė ir valdytoja.

Ūkio subjektai, kurių kontrolė įgyjama, – uždaroji akcinė bendrovė „FORUMAS“, UAB „FORUMAS 1“, UAB „FORUMAS 2“, UAB „FORUMAS 3“, UAB „FORUMAS 4“ – turi nuosavybės teises ir valdo A+ klasės biurų kompleksą „Quadrum“, kurį sudaro požeminė automobilių stovėjimo aikštelė ir 3 administraciniai pastatai, esantys Vilniuje, Konstitucijos pr. 21. Vienas iš administracinių pastatų vis dar statomas.

Šalys, kurių kontrolė įgyjama, vykdo veiklą tik Lietuvoje.