Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija RREI Holding B.V. įsigyjant 99,7 proc. UAB „Baltic food partners“ akcijų ir įgyjant vienvaldę UAB „Baltic food partners“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2019 04 05
  • Paskelbta: 2019 04 09

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija RREI Holding B.V. įsigyjant 99,7 proc. UAB „Baltic food partners“ akcijų ir įgyjant vienvaldę UAB „Baltic food partners“ kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

RREI Holding B.V. (priklausanti Vičiūnų įmonių grupei) vykdo holdingo veiklą. Su RREI Holding B.V. susijusių ūkio subjektų veikla apima žuvies ir jūros gėrybių bei kitų maisto produktų (picų, koldūnų, duonos ir konditerinių gaminių, surimi gaminių) gamybą ir didmeninę prekybą, taip pat žemės ūkio produktų (grūdų, pašarų, kiaušinių, vištienos produktų) gamybą ir didmeninę prekybą, valdymo paslaugų (holdingo) teikimą, maitinimo paslaugų teikimą, patalpų nuomos ir nekilnojamojo turto, transporto ir logistikos, mažmeninės prekybos buitinio vartojimo prekėmis veiklą, sporto paslaugų, žuvies žaliavų pirkimą ir distribucijos paslaugų teikimą. Su RREI Holding B.V. susiję ūkio subjektai veiklą vykdo ne tik Lietuvoje, bet ir kitose Europos ir Azijos Šalyse.

Su RREI Holding B.V. susijusių ūkio subjektų veikla Lietuvoje apima žuvies ir jūros gėrybių bei kitų maisto produktų (picų, koldūnų, duonos ir konditerinių gaminių, surimi gaminių) gamybą ir didmeninę prekybą, taip pat žemės ūkio produktų (grūdų, pašarų, kiaušinių, vištienos produktų) gamybą ir didmeninę prekybą, valdymo paslaugų (holdingo) teikimą, maitinimo paslaugų teikimą, patalpų nuomos ir nekilnojamojo turto, transporto ir logistikos, mažmeninės prekybos buitinio vartojimo prekėmis veiklą, sporto paslaugų teikimą.

UAB „Baltic food partners“ Lietuvoje vykdo žuvies (sūdytos, rūkytos, marinuotos) ir kitų žuvies, jūros gėrybių ir jų gaminių (salotų, paštetų, užtepėlių, surimi gaminių) gamybą ir didmeninę prekybą.