Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

Koncentracija SIA New Bumani Invest“ ir Raimundui Petrikui įgyjant bendrąją UAB „Taikos centras“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2019 10 17
  • Paskelbta: 2019 10 18

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija SIA „New Bumani Invest“ ir Raimundui Petrikui įgyjant bendrąją UAB „Taikos centras“ kontrolę.

Bendrąją kontrolę įgyjantis ūkio subjektas SIA „New Bumani Invest“ vykdo dukterinių įmonių kontroliavimo (holdingo) veiklą. Su juo susiję ūkio subjektai vykdo dukterinių bendrovių kontroliavimo (holdingo), mažmeninės prekybos pasidaryk pats (DIY) pobūdžio prekėmis veiklas bei nekilnojamojo turto vystymo ir  nuomos įmonių grupei priklausančioms bendrovėms ir kitiems asmenims veiklas.

Su bendrą kontrolę įgyjančiu Raimundu Petriku susiję ūkio subjektai vykdo dukterinių įmonių kontroliavimo, nekilnojamojo turto vystymo ir nuomos veiklas, vykdo Kauno miesto automobilių turgaus veiklą, vaistinių, ortopedijos priemonių gamybos bei prekybos veiklas bei teikia įvairias medicinos paslaugas.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė yra įgyjama UAB „Taikos centras“ kol kas veiklos nevykdo. Planuojamos nekilnojamojo turto vystymo ir nuomos veiklos.