Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija UAB „SSPC“ įsigyjant 50 proc. (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 100 proc.) UAB „R Investicija“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2019 05 27
  • Paskelbta: 2019 05 28

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija UAB „SSPC“  įsigyjant 50 proc. (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 100 proc.) UAB „R Investicija“ akcijų ir įgyjant vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas UAB „SSPC“ užsiima pagrindinės buveinės (įmonių valdymo) veikla. Su kontrolę įgyjančiu ūkio subjektu susiję ūkio subjektai Lietuvos Respublikoje užsiima automobilių plovyklų, nekilnojamojo turto nuomos ir eksploatavimo, konsultacijų, kasybos ir karjerų eksploatavimo, agrocheminių produktų ir trąšų prekybos, augalininkystės ir žemės ūkio paslaugų, nekilnojamojo turto pirkimo ir pardavimo, variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų prekybos, mažmeninės ir didmeninės prekybos statybos ir remonto darbams skirtomis medžiagomis, mažmeninės ir didmeninės prekybos sodininkystės inventoriumi, mažmeninės ir didmeninės prekybos buitine įranga ir prietaisais, automobilių remonto, apsaugos paslaugų, viešojo maitinimo paslaugų, aktyvaus investavimo į finansų sektoriaus įmones, investavimo į elektroninės prekybos, elektroninės prekybos ir „big data“ technologijų, mobiliųjų aplikacijų, naujųjų finansinių technologijų ir klientų finansavimo sprendimų, elektroninių pinigų įstaigos, elektroninių atsiskaitymų programinės įmonės kūrimo, sunkiasvorių variklinių transporto priemonių nuomos ir išperkamosios nuomos, prekinio betono mišinių, betono gaminių, skirtų statybinėms reikmėms, statybinių skiedinių gamybos, garo tiekimo ir kondicionavimo, kietojo kuro didmeninės prekybos, kompiuterių programavimo, kompiuterinių edukacinių priemonių kūrimo, su švietimu susijusių paslaugų veikla.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama, užsiima pagrindinės buveinės (įmonių valdymo) veikla.