Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo pranešimas

Koncentracija Veho Oy Ab įsigyjant aktsiaselts SILBERAUTO automobilių prekybos verslą, 100 proc. UAB „SILBERAUTO“ ir 100 proc. Silberauto Estonia AS akcijų bei per pastarąją netiesiogiai įgyjant 100 proc. Silwi Autoehituse Aktsiaselts akcijų ir įgyjant vienvaldę jų kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2019 10 09
  • Paskelbta: 2019 10 10

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija, Veho Oy Ab įsigyjant aktsiaselts SILBERAUTO automobilių prekybos verslą, 100 proc. UAB „SILBERAUTO“ akcijų ir 100 proc. Silberauto Estonia AS akcijų bei per pastarąją netiesiogiai įgyjant 100 proc. Silwi Autoehituse Aktsiaselts akcijų ir įgyjant vienvaldę jų kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Veho Oy Ab yra Suomijos bendrovė, kuri per susijusį asmenį VEHO Eesti AS Lietuvos Respublikoje užsiima didmenine komercinių ir keleivinių automobilių, atsarginių dalių prekyba.  

Aktsiaselts SILBERAUTO pagrindinė veikla yra didmeniniai naujų keleivinių automobilių, lengvųjų komercinių  automobilių ir sunkvežimių, taip pat atsarginių dalių ir aksesuarų pardavimai Estijoje bei Lietuvos Respublikoje veikiančiam susijusiam ūkio subjektui UAB „SILBERAUTO“.

Silberauto Estonia AS pagrindinė veikla yra mažmeninė prekyba naujais ir naudotais keleiviniais automobiliais, lengvaisiais komerciniais automobiliais, autobusais ir sunkvežimiais, atsarginėmis dalimis ir aksesuarais Estijoje.

UAB „SILBERAUTO“ pagrindinė veikla yra mažmeninė komercinių ir keleivinių automobilių, atsarginių dalių prekyba, automobilių remonto ir nuomos paslaugos Lietuvoje.

Silwi Autoehituse Aktsiaselts teikia automobilių restauravimo ir specializuotas automobilių konstravimo paslaugas Estijoje.