Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija Wabashi B.V. įsigyjant (1) 65,5 % UAB „RAZ SPV10” akcijų (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 100 proc.) ir įgyjant vienvaldę šios įmonės kontrolę, (2) 65,5 % UAB „Baltic Red“ akcijų (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 100 proc.) ir įgyjant vienvaldę šios įmonės kontrolę ir netiesiogiai per UAB „Baltic Red“ įgyjant po 100 % UAB „Baltic Facility Management“, UAB „Educatus“, SIA Baltic Red, OU Baltic Red Management akcijų ir vienvaldę netiesioginę kontrolę, bei UAB „Litvalda“ įsigyjant po 34 % UAB „Baltic Shopping Centers“, UAB „SSPC – Klaipėda“, UAB „SSPC – Islandija“, UAB „SSPC – Jonava“, UAB „SSPC – Valda“, UAB „SSPC – Krėvė“, UAB „SSPC – Elektrėnų Kaunas“, UAB „SSPC – Vilnius“, UAB „SSPC – Technika“, UAB „SSPC – Zarasai“, UAB „SSPC – Mažeikiai“, UAB „Klinikų nekilnojamasis turtas“, UAB „Žinių radijas“ akcijų (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 100 proc.) ir įgyjant vienvaldę šių įmonių kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2019 05 31
  • Paskelbta: 2019 05 31

Koncentracijos apibūdinimas

Koncentracija vykdoma Wabashi B.V. įsigyjant (1) 65,5 % UAB „RAZ SPV10” akcijų (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 100 proc.) ir įgyjant vienvaldę šios įmonės kontrolę, (2) 65,5 % UAB „Baltic Red“ akcijų (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 100 proc.) ir įgyjant vienvaldę šios įmonės kontrolę ir netiesiogiai per UAB „Baltic Red“ įgyjant po 100 % UAB „Baltic Facility Management“, UAB „Educatus“, SIA Baltic Red, OU Baltic Red Management akcijų ir vienvaldę netiesioginę kontrolę, bei UAB „Litvalda“ įsigyjant po 34 % UAB „Baltic Shopping Centers“, UAB „SSPC – Klaipėda“, UAB „SSPC – Islandija“, UAB „SSPC – Jonava“, UAB „SSPC – Valda“, UAB „SSPC – Krėvė“, UAB „SSPC – Elektrėnų Kaunas“, UAB „SSPC – Vilnius“, UAB „SSPC – Technika“, UAB „SSPC – Zarasai“, UAB „SSPC – Mažeikiai“, UAB „Klinikų nekilnojamasis turtas“, UAB „Žinių radijas“ akcijų (kartu su turimomis akcijomis iš viso – 100 proc.) ir įgyjant vienvaldę šių įmonių kontrolę.

Kontrolę įgyjantys ūkio subjektai Wabashi B.V. ir UAB „Litvalda“ užsiima tarptautinių įmonių valdymo ir pagrindinės buveinės veikla, įskaitant valdymą, kontrolę ir administravimą tų įmonių, kurių akcijas yra įsigijusi.

Su kontrolę įgyjančiais ūkio subjektais susiję ūkio subjektai užsiima įvairia veikla, įskaitant nekilnojamojo turto nuomą ir eksploatavimą, pagrindinių buveinių veiklą, žemės ūkio (augalininkystės ir gyvulininkystės) veiklą, viešbučio valdymą, kitą sportinę veiklą, daugiausiai susijusią su žirginio sporto veikla, nekilnojamojo turto plėtrą, kompiuterių programavimą (edukacinių priemonių kūrimą), kompiuterių konsultacijas, švietimui būdingas paslaugas, šilumos gamybą ir pardavimą, garo tiekimą ir kondicionavimą, kietojo kuro didmeninę prekybą, patarimus ir konsultacijas, teisines konsultacijas, kasybą ir karjerų eksploatavimą, agrocheminių produktų ir trąšų prekybą, augalininkystės ūkio ir žemės ūkio paslaugų teikimą, nuosavo nekilnojamojo turto pirkimą ir pardavimą, automobilių plovyklas, variklinių transporto priemonių atsarginių dalių ir pagalbinių reikmenų pardavimą (prekybą naujomis krovininio transporto priemonių padangomis), mažmeninę ir didmeninę prekybą statybos ir remonto darbams skirtomis medžiagomis, sodininkystės inventoriumi, buitine įranga ir prietaisais bei palydinčias paslaugas, tokias kaip įsigytos įrangos pristatymas, prijungimas ir kt., konsultavimo paslaugas verslo bei valdymo srityse, krovininio kelių transporto, automobilių remonto, apsaugos bei viešojo maitinimo paslaugas, investavimu į finansų sektoriaus įmones Lietuvoje ir užsienyje, investavimu į elektroninės prekybos, mobilių aplikacijų, naujų finansinių technologijų ir klientų finansavimo sprendimų ūkio subjektus ir jų vystymą, „big data“ technologijas, elektroninių pinigų įstaigos veiklą, elektroninių atsiskaitymų programinės įrangos kūrimą.

Įsigyjamas ūkio subjektas UAB „RAZ SPV10“ užsiima nekilnojamojo turto nuoma ir eksploatavimu.

Įsigyjamas ūkio subjektas UAB „Baltic Red“ užsiima veikla, susijusia nekilnojamojo turto valdymu už atlygį arba pagal sutartį. Antraeilė veikla – apskaita, nekilnojamojo turto plėtros konsultacinės paslaugos. Su UAB „Baltic Red“ susiję subjektai užsiima susijusių įmonių nekilnojamojo turto priežiūra ir eksploatavimu, vaikų edukacinio centro operavimu, įskaitant įprastus pavienių vaikų apsilankymus, gimtadienių ir kitų švenčių organizavimą pramogų centre.

Įsigyjami ūkio subjektai UAB „Baltic Shopping Centers“, UAB „SSPC – Klaipėda“, UAB „SSPC – Islandija“, UAB „SSPC – Jonava“, UAB „SSPC – Valda“, UAB „SSPC – Krėvė“, UAB „SSPC – Elektrėnų Kaunas“, UAB „SSPC – Vilnius“, UAB „SSPC – Technika“, UAB „SSPC – Zarasai“, UAB „SSPC – Mažeikiai“, UAB „Klinikų nekilnojamasis turtas“, UAB „Žinių radijas“ užsiima nekilnojamojo turto nuomos veikla bei radijo programų transliavimu.