Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

BENDROVEI „ICOR“ LEISTA ĮSIGYTI UAB „AGROSFERA“ AKCIJŲ

UAB „ICOR“ galės įsigyti 60 proc. UAB „Agrosfera“ akcijų ir įgyti bendrąją šios bendrovės kontrolę kartu su Estijos įmone „Agromeril“. Tokią koncentraciją leido vykdyti Konkurencijos taryba.

Pranešimas apie ketinamą vykdyti koncentraciją gautas 2018 m. vasario 9 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

„ICOR“ teikia verslo valdymo, buhalterinės apskaitos, vidaus audito bei teisines paslaugas. Su ja susijusios įmonės užsiima šilumos ir vandens apskaitos duomenų prietaisų bei kitų inžinerinių produktų gamyba, statyba, prekyba nafta ir jos produktais Lietuvoje bei užsienyje, taip pat teikia pastatų priežiūros ir administravimo paslaugas, įgyvendina nekilnojamojo turto projektus ir kt.

Bendrovės „Agrosfera“ ir jos bendrąją kontrolę įgyjančios įmonės „Agromeril“ veikla susijusi su žemės ūkio produkcijos (įvairių kultūrų grūdų) bei trąšų prekyba, pesticidų platinimu.

Nuo 2018 m. sausio 1 d. įsigaliojus naujai Konkurencijos įstatymo redakcijai, apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 20 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 2 mln. Eur.