Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

„ILS HOLDING“ GALĖS VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

maza.jpg

Konkurencijos taryba leido vykdyti koncentraciją UAB „ILS holding“ įsigyjant 100 proc. UAB „Ilsanta“ akcijų.

Pranešimas apie ketinamą vykdyti koncentraciją gautas spalio 26 d. Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Bendrovė „ILS holding“, kurios 100 proc. akcijų priklauso AB „ŽIA valda“, vykdo kontroliuojančiųjų bendrovių veiklą. Tarptautinės investicijų valdymo bendrovės „ŽIA valda“ pagrindinė veiklos sritis – antrinių bendrovių, kurios užsiima nekilnojamojo turto vystymu ir pardavimu, investicine veikla aviacijos ir vaistų gamybos rinkose, akcijų valdymas, konsultacinių verslo paslaugų teikimas antrinėms bendrovėms.

„Ilsanta“ diegia ir platina medicinos priemones bei įrangą Baltijos šalyse.

Apie numatomą įvykdyti koncentraciją privaloma pranešti Konkurencijos tarybai ir gauti leidimą, jeigu koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų suminės bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 14,5 mln. Eur ir jeigu kiekvieno mažiausiai iš dviejų koncentracijoje dalyvaujančių ūkio subjektų bendrosios pajamos paskutiniais prieš koncentraciją ūkiniais metais yra didesnės negu 1,45 mln. Eur.