Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO ĮGYTI BENDRĄ UAB „BROLIS GROUP“ KONTROLĘ

2015 09 11

Konkurencijos taryba rugsėjo 9 d. leido Dominykui Vizbarui, Augustinui Vizbarui, Kristijonui Vizbarui, UAB MOKSLINĖ-GAMYBINĖ FIRMA „ŠVIESOS KONVERSIJA“, SIA ARP Invest ir UAB „Eksmos investicija“ įgyti bendrą UAB „Brolis Group“ (netiesiogiai UAB „Brolis semiconductors“) kontrolę.

UAB „Brolis semiconductors“ veikla – epitaksinių paslaugų teikimas ir lazerinių diodų bei bipolinių šviesos šaltinių gamyba.

UAB „Brolis Group“ teikia kontroliuojančių bendrovių valdymo paslaugas.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Nutarimas skelbiamas Konkurencijos tarybos interneto svetainės skiltyje „Naujausi nutarimai“.

Pastabos

Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, kontrolę įgyjantys asmenys ar besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, koncentracijos įgyvendinimui privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos.

Atstovė viešiesiems ryšiams