Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO UAB „BITĖ“ VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

Konkurencijos taryba birželio 1 d. posėdyje leido vykdyti koncentraciją UAB „Bitė Lietuva“ įsigyjant 100 proc. UAB TV3, UAB „TELE-3“ radijas bei Estijos įmonės „VIASAT AS“ akcijų ir įgyjant šių įmonių kontrolę.

2017 m. gegužės 5 d. Konkurencijos taryba gavo pranešimą apie ketinamą vykdyti koncentraciją UAB „Bitė Lietuva“ įsigyjant 100 proc. trijų minėtų bendrovių akcijų bei įgyjant jų kontrolę. Konkurencijos taryba dėl šios koncentracijos nuomonių ar prieštaravimų iš suinteresuotų asmenų negavo.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose, todėl nutarė leisti vykdyti koncentraciją UAB „Bitė Lietuva“ įsigyjant 100 proc. UAB TV3, UAB „TELE-3“ radijas ir Estijos įmonės „VIASAT AS“ akcijų bei įgyjant vienvaldę jų kontrolę.