Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Posėdžiai ir sprendimų skelbimas

Posėdžiai:

Birželio 18 d. 10:30 val. Konferencijų salė

Dėl vaistinių tinklo reklamos apie mamos ir kūdikių prekėms taikomas nuolaidas atitikties Lietuvos Respublikos reklamos įstatymo reikalavimams.

Byla bus nagrinėjama rašytinio proceso tvarka. Nagrinėjimo procedūroje dalyvaujantys asmenys nekviečiami ir bylos nagrinėjimo posėdyje nedalyvauja.

Sprendimų skelbimas:

Birželio 5 d. 11:30 val.

Dėl Vilniaus miesto savivaldybės tarybos 2018 m. liepos 4 d. sprendimo Nr. 1-1606 „Dėl baseino S. Nėries g. 45A perdavimo valdyti ir naudoti patikėjimo teise viešajai įstaigai „Sveikas miestas“ atitikties Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo 4 straipsnio reikalavimams.

Birželio 13 d. 11:30 val.

Dėl ūkio subjektų veiksmų dalyvaujant viešuosiuose pirkimuose kelių ir gatvių remonto bei melioracijos darbams pirkti atitikties Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo 5 straipsnio reikalavimams.

Atnaujinta: 2019 05 08