Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija AS Piletilevi Group įsigijus 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „TIKETA“ akcijų ir įgijus vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2022 02 14
  • Paskelbta: 2022 02 18

Koncentracijos aprašymas 

Koncentracija įgyvendinta AS Piletilevi Group įsigijus 100 proc. uždarosios akcinės bendrovės „TIKETA“ akcijų ir įgijus vienvaldę pastarosios bendrovės kontrolę. 

Koncentracijos apibūdinimas 

AS Piletilevi Group yra susijusi su investicijų bendrove BaltCap, kuri investuoja į įvairias bendroves Lietuvoje, taip pat Latvijoje ir Estijoje. BaltCap bendrovių veikla Lietuvoje apima tokias veiklas: kontroliuojančių bendrovių veiklą, investavimo, konsultavimo, reklamos ir informacinių paslaugų teikimą, kavos pardavimo ir susijusių paslaugų teikimą, siurblių nuomos paslaugas, mėsos gaminių gamybą, sveikatingumo ir sporto klubų tinklo veiklą, energetikos ir nekilnojamojo turto veiklas, ekologiškų produktų mažmeninę prekybą, elektroninę prekybą specializuotais įrankiais ir jų priedais, grožio prekių didmeninę ir mažmeninę prekybą, pagyvenusių žmonių priežiūros veiklą, konditerijos gaminių gamybą, pardavimų valdymo sprendimų teikimą (pvz. telemetrija).  

AS Piletilevi Group yra valdymo bendrovė, kurios valdomos dukterinės bendrovės teikia bilietų į įvairius renginius platinimo paslaugas Lietuvoje, Latvijoje ir Baltarusijoje. AS Piletilevi Group taip pat teikia bilietų į įvairius renginius platinimo paslaugas Estijoje. Su AS Piletilevi Group susijusi bendrovė UAB  „Nacionalinis bilietų platintojas“, kaip ir iki koncentracijos įgyvendinimo, teikia bilietų į įvairius renginius platinimo paslaugas, taip pat per savo interneto platformą (www.bilietai.lt) platina dovanų kuponus, daiktus bei teikia reklamos sklaidos internete paslaugas Lietuvoje. 

Ūkio subjektas, kurio kontrolę įgijo AS Piletilevi Group, yra uždaroji akcinė bendrovė „TIKETA“, kuri teikia bilietų į įvairius renginius, dovanų kuponų, daiktų platinimo (per www.tiketa.lt) ir reklamos sklaidos internete paslaugas Lietuvoje.