Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija Nordic Tyre Group AB įgyjant 100 proc. SIA LATAKKO, UAB „LATAKKO“, LATAKKO OÜ ir SIA Latakko serviscentru tīkls akcijų ir įgyjant pastarųjų bendrovių vienvaldę kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2021 11 22
  • Paskelbta: 2021 11 23

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma Nordic Tyre Group AB įgyjant 100 proc. SIA LATAKKO, UAB „LATAKKO“, LATAKKO OÜ ir SIA Latakko serviscentru tinks akcijų ir įgyjant pastarųjų bendrovių vienvaldę kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantį ūkio subjektą – Nordic Tyre Group AB – kontroliuoja privataus kapitalo fondų grupė Altor. Altor privataus kapitalo fondų grupė, be kita ko, daugiausia dėmesio skiria investicijoms į vidutinio dydžio įmones ir jų kūrimui. Su privataus kapitalo fondų grupe Altor susijusios įmonės Lietuvoje vykdo tokią ūkinę veiklą: maisto produktų, atsarginių dalių ir kitų prekių tiekimas laivams, krovinių ekspedijavimo paslaugos, organinių šalutinių produktų perdirbimo įrangos, slidinėjimo ir čiuožimo įrangos gamyba ir platinimas, įrangos ir technologijų, skirtų metalo liejimui ir apdorojimui, taip pat fleksografinių („flexo“) linijinių spausdinimo mašinų ir pagalbinių produktų, skirtų pakavimo ir specialiosios spaudos pramonei gamyba ir pardavimas, inovatyvių produktų, programinės įrangos ir paslaugų, kuriomis siekiama valdyti žmonių srautus ir apsaugoti vertybes, pinigus, kūrimas ir pardavimas, informacinių technologijų paslaugų, susijusių su technine ir programine įranga, turto valdymo paslaugų, klientų aptarnavimo paslaugų pasauliniams klientams telekomunikacijų, bankininkystės, mažmeninės prekybos, technologijų sektoriuose, žiniasklaidos turinio lokalizavimo paslaugų, teikimas, akumuliatorių įkroviklių pardavimas įvairių tipų įmonėms.

Ūkio subjektai, kurių kontrolė įgyjama, – SIA LATAKKO, UAB „LATAKKO“, LATAKKO OÜ ir SIA Latakko serviscentru tīkls. Trys iš šių ūkio subjektų – SIA LATAKKO, UAB „LATAKKO“ ir SIA Latakko serviscentru tīkls – veikia ir Lietuvoje bei užsiima didmenine prekyba padangomis, ratlankiais, akumuliatoriais ir variklinėmis alyvomis krovininiams, sunkvežimiams, žemės ūkio transportui, pramoninėms transporto priemonėms ir motociklams.