Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija Remigijui Juodviršiui ir Gvidui Drobužui įgyjant bendrąją AB „Panevėžio keliai“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, el. paštu taryba@kt.gov.lt

  • Gauta: 2021 11 04
  • Paskelbta: 2021 11 10

Koncentracijos aprašymas

Remigijus Juodviršis ir Gvidas Drobužas ketina sudaryti akcininkų sutartį, pagal kurios nuostatas veikdami jie bendrai priimtų strateginius AB „Panevėžio keliai“ ir pastarosios dukterinių bendrovių sprendimus.

Koncentracijos apibūdinimas

Bendrąją kontrolę įgyjančio asmens Remigijaus Juodviršio kontroliuojami ūkio subjektai vykdo patalpų nuomos veiklą Lietuvoje.

Bendrąją kontrolę įgyjančio asmens Gvido Drobužo kontroliuojami ūkio subjektai vykdo patalpų nuomos, pakuočių gamybos ir azartinių lošimų organizavimo veiklą Lietuvoje.

Ūkio subjektas, kurio kontrolė įgyjama AB „Panevėžio keliai“ ir su juo susiję ūkio subjektai vykdo statybos, žemės darbų, projektavimo, geodezijos paslaugų, prekybos statybinėmis medžiagomis, statybų laboratorijų ir gamybinės bazės paslaugų, krovinių gabenimo, bituminės emulsijos gamybos, kasybos ir karjerų eksploatavimo, statybinės įrangos nuomos, statybinių atliekų supirkimo, rangos paslaugų, nekilnojamojo turto vystymo, skydinių namų gamybos, metalo konstrukcijų projektavimo, gamybos ir prekybos, elektros instaliacijos darbų, atsinaujinančios energetikos, nekilnojamojo turto nuomos, fasadų apdailos gamybos veiklą Lietuvoje, Latvijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Ukrainoje, Švedijoje ir kitose valstybėse.