Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Koncentracija UAB „PALINK” įsigyjant 67 proc. UAB „Greituolis“ akcijų ir kartu su UAB Startcap įgyjant bendrąją UAB „Greituolis“ kontrolę

Suinteresuoti asmenys per 10 darbo dienų nuo gauto pranešimo apie koncentraciją paskelbimo Konkurencijos tarybos interneto svetainėje dienos kviečiami pateikti argumentuotas nuomones dėl koncentracijos galimų pasekmių konkurencijai. Nuomones galite pateikti Konkurencijos tarybai raštu, adresu: Jogailos g. 14, LT-01116 Vilnius, faks. (8 5) 212 6492

  • Gauta: 2021 07 12
  • Paskelbta: 2021 07 15

Koncentracijos aprašymas

Koncentracija vykdoma UAB „PALINK“ įsigyjant 67 proc. UAB „Greituolis“ akcijų ir, kartu su UAB Startcap, valdoma Tado Norušaičio kartu su sutuoktine Rūta Norušaite, Algirdo Macaičio kartu su sutuoktine Irma Macaitiene ir Jono Dikmono, įgyjant bendrąją šios įmonės kontrolę.

Koncentracijos apibūdinimas

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas UAB „PALINK“ vykdo mažmeninę prekybą nespecializuotose fizinėse parduotuvėse, kuriose vyrauja maisto prekės, namų apyvokos prekės ir kitos ne maisto prekės (gėrimai ir tabakas). Be to, UAB „PALINK“ užsiima pinigų išgryninimo paslaugų teikimu savo parduotuvių pirkėjams, nekilnojamojo turto (mažmeninės prekybos patalpų) nuoma.

Kontrolę įgyjantis ūkio subjektas UAB Startcap yra projekto bendrovė, kontroliuojama ligšiolinių UAB „Greituolis“ akcininkų, kurie mažina savo kontrolės laipsnį bendrovėje ir keičia savo kontrolę iš tiesioginės į netiesioginę.

Įsigyjamas ūkio subjektas UAB „Greituolis“ valdo maisto ir kasdienių prekių elektroninės prekybos ir pristatymo platformą „LastMile“ ir vykdo internetu užsakytų maisto ir kasdienių prekių pristatymą į namus.