Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI IŠSINUOMOTI TURTĄ IR ĮSIGYTI AKCIJŲ

2005 10 06

1. Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo UAB „E energija“ pateiktą prašymą leisti vykdyti koncentraciją išsinuomojant UAB „Trakų šilumos tinklai“ ir UAB „Trakų šiluma“ turtą. Priimtas nutarimas leisti vykdyti minimą koncentraciją pagal pateiktą pranešimą.

Konkurencijos taryba numatomą koncentraciją įvertino kaip vieno ūkio subjekto vienvaldės kontrolės pakeitimą kito ūkio subjekto vienvalde kontrole, nekeičiančia rinkos struktūrų koncentracijos laipsnio. Todėl dėl numatomos koncentracijos nebus sustiprinta dominuojanti padėtis atitinkamose centralizuotos šilumos ir karšto vandens gamybos ir tiekimo rinkose.

2. Priimtas nutarimas leisti UAB „Agrekas“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. AB „Kauno keliai“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

UAB „Agrekas“ veiklos sritys susijusios su gyvenamosios ir komercinės paskirties pastatų statyba ir pardavimu, viešbučių paslaugomis. Įsigydama UAB „Kauno keliai“, vykdančios kelių tiesimo, priežiūros ir remonto darbus Kauno regione, akcijų UAB „Agrekas“ siekia pradėti veiklą kelių tiesimo ir priežiūros darbų segmente.

Atstovė viešiesiems ryšiams