Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2005 03 31

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo pateiktus pranešimus apie koncentraciją ir svarstytais klausimais priėmė nutarimus.

1. Priimtas nutarimas AB firmai „VITI“ leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Spauda“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

2. Konkurencijos taryba nutarė leisti Suomijos bankui Evli Bank Plc vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 40 proc. AB Panevėžio statybos trestas akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl Evli Bank Plc vykdomos koncentracijos įsigyjant AB Panevėžio statybos trestas akcijas koncentracijos laipsnis nesikeičia nė vienoje atitinkamoje rinkoje ir todėl nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija su statybos darbais susijusiose rinkose. Kaip nurodyta pateiktame pranešime, Evli banko grupė įsigyja Panevėžio statybos tresto akcijų investiciniais tikslais.

Atstovė viešiesiems ryšiams