Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2005 03 03

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo pateiktus pranešimus apie koncentraciją ir svarstytais klausimais priėmė nutarimus.

1. Priimtas nutarimas leisti Vladimirui Romanovui vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 33 proc. AB „Ūkio bankas“ akcijų ir iki 100 proc. UAB „Ūkio banko investicinė grupė“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad nagrinėjamos koncentracijos atveju koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose nesikeičia, dėl to dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija banko teikiamų finansinių paslaugų rinkose.

2. Konkurencijos taryba nutarė leisti Suomijos bendrovei „Kaukomarkkinat Oy“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. UAB „Naujųjų maisto technologijų prekyba“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad koncentracijos laipsnis atitinkamoje kepinių ir konditerijos ingredientų didmeninės prekybos rinkoje Lietuvoje nesikeičia, todėl dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija šioje rinkoje.

Atstovė viešiesiems ryšiams