Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2007 02 15

Konkurencijos taryba posėdyje, išnagrinėjusi ūkio subjektų pateiktus pranešimus apie koncentraciją, priėmė nutarimus dėl leidimų vykdyti koncentraciją.

1. Nutarta UAB „Saugos investicijų biuras“leisti vykdyti koncentraciją įsigyjant 57,1 proc. UAB „VP Sauga“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba nustatė, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose saugos paslaugų rinkose.

2. Konkurencijos taryba nutarė leisti UAB „Hermis Capital“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Kauno diena“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams