Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

EBPO KONKURENCIJOS KOMITETO POSĖDŽIUOSE DALYVAUJA IR KT ATSTOVAI

2013 10 31

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas ir Dominuojančių ūkio subjektų ir susijungimų skyriaus vyriausioji specialistė Edita Černiauskaitė spalio 28 – 31 dienomis dalyvauja Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Konkurencijos komiteto bei jo darbo grupių posėdžiuose. Šiuo metu Paryžiuje vykstančių posėdžių metu aktyviai diskutuojama apie konkurencijos priežiūros institucijų iniciatyva pradedamus kartelių tyrimus, o taip pat apie konkurencijos aktualijas atliekų tvarkymo paslaugų sektoriuje ir maisto pramonėje. Konkurencijos tarybos ekspertai pasidalino savo patirtimi minėtose srityse pateikdami padėties Lietuvoje apžvalgą, kuri kartu su kitų šalių apžvalgomis, tikėtina, taps pagrindu Konkurencijos komiteto bei kitų EBPO institucijų ruošiamoms rekomendacijoms.

EBPO vienija 34 pasaulio valstybes. Paryžiuje įsikūrusi organizacija yra forumas, kuriame pažangiausių valstybių narių ekspertai diskutuoja, dalijasi patirtimi bei plėtoja naujas ekonominės ir socialinės politikos gaires, kurios vėliau perkeliamos į visas ekonomikos šakas.

Lietuva siekia tapti organizacijos nare nuo 2002-ųjų. Pernai atnaujinusi prašymą dėl narystės EBPO, Lietuva tikisi sulaukti kvietimo pradėti derybas dėl  narystės  2015 metais.

Organizacija yra sukaupusi vieną išsamiausių statistinių bazių ir yra ypač vertinama dėl jos rengiamų ekonominės padėties analizių.

Daugiau informacijos apie Konkurencijos tarybos dalyvavimą EBPO veikloje skelbiama Konkurencijos tarybos interneto svetainėje: http://kt.gov.lt/en/about-us/international-cooperation/oecd-organization-for-economic-co-operation-and-development-1/competition-committee

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams