Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

GAUTOS PASTABOS DĖL MAŽAREIKŠMIŠKUMO KRITERIJŲ BUS ĮVERTINTOS

2011 09 07

Konkurencijos taryba, parengusi ir pateikusi viešai konsultacijai Konkurencijos tarybos paaiškinimų dėl mažareikšmiškumo Lietuvos Respublikos konkurencijos įstatymo pažeidimų bylose projektą, sulaukė pastabų. Šios pastabos, kurias aktyviai teikė advokatų kontoros, Konkurencijos tarybos specialistams padės tobulinti minimo teisės akto projektą, siekiant jo turinio aiškumo svarbiam tikslui įgyvendinti – kuo efektyviau naudoti Konkurencijos tarybos ribotus išteklius ir skirti juos pažeidimų, kurie riboja veiksmingą konkurenciją, užtikrinančią vartotojų gerovę, tai yra daro esminę žalą Konkurencijos įstatymo saugomiems interesams, tyrimui.

Rengdama teisės aktų projektus ir siekdama, kad priimti teisės aktai būtų veiksmingai įgyvendinami, Konkurencijos taryba ir ateityje žada viešai konsultuotis su teisės, ekonomikos specialistais, akademine bendruomene, bei dalykiškai įvertinti gaunamas pastabas.

Atstovė viešiesiems ryšiams