Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONFERENCIJOJE „EUROPOS KONKURENCIJOS DIENA“ – NAUJIENOS IR ĮDOMIAUSIOS PATIRTYS ĮGYVENDINANT KONKURENCIJOS TEISĘ BEI FORMUOJANT KONKURENCIJOS POLITIKĄ

2013 09 17

LR konkurencijos taryba š.m. spalio 3 d. Vilniuje, „Šarūno“ viešbučio konferencijų salėje rengia konferenciją „Europos konkurencijos diena“. Konferencijos metu konkurencijos teisės ir ekonomikos specialistai iš visos Europos diskutuos nacionalinių konkurencijos institucijų nepriklausomumo, žalos, patirtos dėl konkurencijos teisės pažeidimų, atlyginimo nukentėjusioms šalims klausimais bei aptars didelių kainų problemą įvairiuose ekonomikos sektoriuose. Renginyje dalyvaus EK viceprezidentas ir konkurencijos komisaras  J.Almunia, Microsoft korporacijos atstovai, konkurencijos institucijų vadovai iš Belgijos, Nyderlandų, Prancūzijos, Švedijos, taip pat konkurencijos teisės praktikai bei akademinio pasaulio atstovai.

„Europos konkurencijos diena“ - tai kiekvieną pusmetį Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujančios šalies organizuojamas renginys, kurio metu valstybių narių konkurencijos institucijų, vyriausybių, nacionalinių ir ES teismų, tarptautinių organizacijų, verslo bendruomenės,  akademinės visuomenės atstovai bei kiti suinteresuoti asmenys dalinasi savo patirtimi įgyvendinant konkurencijos teisę bei formuojant konkurencijos politiką.

Susidomėjusius šiuo renginiu dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis el. paštu rima.kaulenaite@kt.gov.lt ir marija.grybauskaite@kt.gov.lt arba telefonu 262 5953.

Konferencija vyks anglų kalba.

Konferencijos programą galima rasti čia.

 

LR konkurencijos tarybos Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams