Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA LEIDO ĮGYTI BENDRĄ BAB BANKO SNORAS PASKOLŲ PORTFELIO DALIES KONTROLĘ

2015 11 10

Konkurencijos taryba leido UAB „Baltijos kredito sprendimai“ ir netiesiogiai Deutsche Bank AG London Branch,  fondams Pine River Fixed Income Lux Investments S.à.r.l. bei Pine River Lux Investments S.à.r.l. įgyti bendrą BAB banko SNORAS paskolų portfelio dalies kontrolę.

UAB „Baltijos kredito sprendimai“ pagrindinė veikla - reikalavimo teisių pagal paskolos sutartis įsigijimas ir įgyvendinimas.

Deutsche Bank AG London Branch ūkinė veikla – bankinės ir investavimo paslaugos.

Fondai Pine River Fixed Income Lux Investments S.à.r.l. ir Pine River Lux Investments S.à.r.l. užsiima investicine veikla.

Įvertinusi su sandoriu susijusias aplinkybes, Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl įvykdytos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Nutarimas skelbiamas Konkurencijos tarybos interneto svetainės skiltyje „Naujausi nutarimai“.

Pastabos

Koncentracijos – tai atvejai, kuomet jungiasi įmonės arba viena įmonė ar fizinis asmuo, jau turintis vieno ūkio subjekto kontrolę, įgyja kito ūkio subjekto kontrolę. Kadangi dėl šių pokyčių rinkoje gali būti itin apribota veiksminga konkurencija, kontrolę įgyjantys asmenys ar besijungiančios įmonės, kurių apyvartos viršija Konkurencijos įstatyme nustatytas ribas, koncentracijos įgyvendinimui privalo gauti Konkurencijos tarybos leidimą. Konkurencijos taryba leidžia vykdyti tik tas koncentracijas, dėl kurių reikšmingai nepablogėtų konkurencijos sąlygos.

Atstovė viešiesiems ryšiams