Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA TEIKIA VIEŠAI KONSULTACIJAI TVARKĄ, PAGAL KURIĄ MOKĖS IŠMOKAS PRANEŠĖJAMS

business-861325_1920.jpg

Konkurencijos taryba kviečia suinteresuotus asmenis teikti pastabas ir pasiūlymus dėl institucijos parengto Vienkartinės piniginės išmokos už įrodymų pateikimą Konkurencijos tarybai skyrimo ir mokėjimo tvarkos (Tvarkos) projekto.

Tvarka parengta atsižvelgiant į liepos 1 d. įsigaliosiančias Konkurencijos įstatymo pataisas, kuriose numatyta galimybė išmokėti premijas fiziniams asmenims, pateikusiems įrodymus apie konkurenciją ribojančius susitarimus Konkurencijos tarybai. Vienkartinė piniginė išmoka už įrodymus sudarys 1 proc. nuo pažeidėjams paskirtų baudų, bet ne mažiau kaip 1000 eurų ir ne daugiau kaip 100 tūkst. eurų.

Konkurencijos įstatymas nustato išmokos skyrimo sąlygas, tuo tarpu Tvarkoje detalizuota konkurenciją ribojančio susitarimo įrodymų pateikimo, išmokos sumokėjimo, informaciją pateikusio asmens konfidencialumo užtikrinimo procedūra. Siūloma numatyti, kad Konkurencijos taryba nutarimą dėl išmokos skyrimo priima per 20 darbo dienų nuo sprendimo, kuriuo nustatytas konkurenciją ribojantis susitarimas.

Konsultacijos tikslas – suteikti galimybę teisininkams, viešosioms organizacijoms, įstaigoms ir kitiems suinteresuotiems asmenims pateikti pastabas bei pasiūlymus dėl Tvarkos projekto.

Konkurencijos taryba kviečia visus suinteresuotus asmenis iki 2019 m. birželio 11 d. pateikti pastabas ir pasiūlymus el. paštu evelina.uogintaite@kt.gov.lt.