Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TEISĖS PRAKTIKAMS – GALIMYBĖ IŠGIRSTI TARPTAUTINIU MASTU PRIPAŽINTUS KONKURENCIJOS EKSPERTUS

2014 08 20

Š.m. rugsėjo 10 d. Vilniuje vyks tarptautinė Baltijos jūros šalių regiono konferencija ”Konkurencijos teisės įgyvendinimas: tendencijos ir praktika”.

Pagrindinį pranešimą „Konkurencijos teisės taikymas: naujausios tendencijos“ šioje konferencijoje skaitys Richard‘as Whish‘as  - Londono Karaliaus koledžo Profesorius emeritas, karališkasis patarėjas, knygų ir straipsnių apie konkurencijos teisę autorius.

Konferencijoje pranešimus taip pat skaitys Thilo Reimers „Deutsche Bahn AG“ vyresnysis patarėjas konkurencijos klausimais, John Davies, Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO)  Konkurencijos skyriaus vadovas, Dr. Ioannis Kokkoris, JK Readingo universiteto Teisės fakulteto Teisės ir ekonomikos programos vadovas ir vykdantysis komercinės teisės bei finansų reglamentavimo centro (CCLFR) direktorius ir Philip Marsden, JK Konkurencijos teisės forumo direktorius, JK Konkurencijos ir rinkų institucijos (CMA) patarėjų tarybos pirmininko pavaduotojas, Göran Karreskog, Švedijos konkurencijos institucijos Kartelių ir susijungimų skyriaus vadovas, Gunnar Kallfass, Vokietijos federalinio kartelių biuro Vokietijos ir Europos Konkurencijos teisės skyriaus vadovas ir Laurent Godfroid, Tarptautinės advokatų kontoros Gide Loyrette Nouel partneris.

Renginyje taip pat dalyvaus Estijos, Latvijos, Lietuvos, ir Suomijos konkurencijos priežiūros institucijų vadovai ir kartu su teisės praktikų ir akademinės bendruomenės nariais diskutuos šiomis temomis:

- Ekonominė analizė vertikalių susitarimų bylose.

- Konkurencijos teisės taikymas internetinės prekybos klestėjimo laikais.

- Susijusių įmonių dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose.

Konferencija ”Konkurencijos teisės įgyvendinimas: tendencijos ir praktika” - tai puiki galimybė išgirsti tarptautiniu mastu pripažintų konkurencijos teisės ir ekonomikos ekspertų pranešimus, susipažinti su konkurencijos teisės taikymo naujienomis, iš pirmų lūpų sužinoti apie konkurencijos politikos panašumus ir skirtumus Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Šiaurės Europos šalyse.

Svarbu pažymėti ir tai, kad Lietuvai siekiant tapti Europos bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) nare, konferencijoje bus diskutuojama apie EBPO patirtį skatinant konkurencingumą.

Džiaugiamės, kad tarptautinė PaRR agentūra sutiko būti renginio informacine partnere.

Konkurencijos taryba maloniai primena, kad iki konferencijos liko tik 20 dienų ir maloniai kviečia registruotis jau dabar.

Tarptautinė Baltijos jūros šalių regiono konferencija organizuojama jau 11-ąjį kartą, kasmet vis kitoje šalyje. 2013 m. konferencija vyko Estijoje, 2015 m. renginys turėtų vykti Latvijoje. Konferenciją organizuoja LR Konkurencijos taryba kartu su VU Teisės fakultetu. Daugiau informacijos bus paskelbta gegužės 30 d. Konkurencijos tarybos ir VU Teisės fakulteto svetainėse.

Atstovė viešiesiems ryšiams