Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LEIDIMAI KONCENTRACIJAI IR ATSKIRIEMS VEIKSMAMS

2005 12 22

Konkurencijos tarybos posėdyje išnagrinėti dviejų ūkio subjektų pateikti pranešimai apie koncentraciją, o dar dviems ūkio subjektams suteikti leidimai vykdyti atskirus koncentracijos veiksmus, kol bus priimti galutiniai Konkurencijos tarybos nutarimai.

1. Priimtas nutarimas leisti UAB „Baltijos alkoholiniai produktai“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. Lietuvos ir JAV UAB „Bennet Distributors“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba vykdomą koncentraciją įvertino kaip vertikalią ir horizontalią, tačiau koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose keičiasi nežymiai, todėl nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose didmeninės ir mažmeninės prekybos alkoholiniais gėrimais rinkose.

2. Konkurencijos taryba priėmė nutarimą leisti UAB „BT Lietuva“ vykdyti koncentraciją įsigyjant UAB „Kesko Agro Lietuva“ turto dalį pagal pateiktą pranešimą nustačius, kad šios horizontalios koncentracijos atveju dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

3. Nutarta leisti AB „Invalda“ vykdyti atskirus koncentracijos veiksmus pagal 2005 m. gruodžio 16 d. pateiktą prašymą ir 2005 m. gruodžio 14 d. pranešimą apie koncentraciją iki galutinio Konkurencijos tarybos sprendimo priėmimo: įvykdyti du vertybinių popierių pirkimo - pardavimo sandorius, kurių pagrindu būtų įsigyta 65,74 proc. AB „Minija“ akcijų ir atitinkamai 66,89 proc. visų balsų.

4. UAB „Kelesta“ leista vykdyti atskirus koncentracijos veiksmus pagal 2005 m. gruodžio 19 d. pateiktą prašymą ir 2005 m. gruodžio 19 d. pranešimą apie koncentraciją iki galutinio Konkurencijos sprendimo priėmimo: sumokėti akcijų pardavėjams už pirmąją dalį sutartos akcijų pirkimo kainos už parduodamas AB „Kauno tiltai“ akcijas, perduoti AB „Kauno tiltai“ akcijas UAB „Kelesta“ nuosavybėn.

Atstovė viešiesiems ryšiams