Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ - UŽSIENIO IR LIETUVOS BENDROVĖMS

2007 06 14

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo ūkio subjektų pateiktus prašymus dėl leidimų vykdyti koncentraciją ir priėmė nutarimus.

1. Priimtas nutarimas leisti Čekijos Respublikoje registruotoms bendrovėms Kaučuk A.S. ir Unipetrol A.S. vykdyti koncentraciją steigiant naują ūkio subjektą pagal pateiktą pranešimą nustačius, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose. Unipetrol A.S. kontrolinį akcijų paketą valdo PKN Orlen S.A., kuri taip pat valdo ir AB „Mažeikių nafta“. Kaip nurodyta pateiktame pranešime apie koncentraciją, steigiama nauja akcinė bendrovė bus įregistruota Čekijoje, o pagrindinis koncentracijos tikslas - Kaučuk A.S. ir Unipetrol A.S. įsteigti bendrą įmonę, kuri eksploatuotų chemijos produktų, kaip butadieno ir kt., naują gamybos cechą Čekijoje. Visų minimų įmonių veikla vienaip ar kitaip yra susijusi su chemijos sektoriumi.

2. Konkurencijos taryba nutarė leisti Londone registruotai holdingo bendrovei Inchcape Corporate Services Limited vykdyti koncentraciją įsigyjant po 100 proc. šių įmonių akcijų: UAB „Autovista“, UAB „Vilniaus Vista“, UAB „Vytaras“ ir UAB „Autovytaras“ pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl numatomos vykdyti koncentracijos nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose. Pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad numatoma koncentracija atitinka Inchcape grupės strategiją plėstis į augančias rinkas.

3. Priimtas nutarimas leisti UAB „Turto valdymo strategija“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 80,02 proc. Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Koncentracijos dalyvių teigimu, UAB „Turto valdymo strategija“ įsigijus 80,02 proc. Gyvybės draudimo UAB „Bonum Publicum“ akcijų, bus toliau tęsiama veikla, o klientams bus pasiūlyta dar daugiau ilgalaikio taupymo ir gyvybės draudimo paslaugų.

Atstovė viešiesiems ryšiams