Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

PLEČIASI KONKURENCIJOS KULTŪROS SKLAIDA VERSLO ASOCIACIJOMS

2012 03 16

Konkurencijos taryba, rūpindamasi konkurencijos teisės pažeidimų prevencija konkurenciją ribojančių draudžiamų susitarimų srityje, tęsia seminarus įvairioms verslo asociacijoms. Kovo 15 d. Konkurencijos tarybos narė Jūratė Šovienė surengė seminarą Lietuvos kabelinės televizijos asociacijos ir Lietuvos telekomunikacijų operatorių asociacijos nariams.

Su minėtų asociacijų nariais buvo aptarta naujausia Konkurencijos tarybos bei Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo konkurencijos teisės taikymo praktika asociacijoms ir jų nariams draudžiamų susitarimų srityje. Taip pat panagrinėti asociacijų sprendimai, galintys pažeisti konkurencijos teisės normas, ir galimos prevencijos priemonės išvengiant Konkurencijos įstatymo pažeidimų. Kalbėta apie asociacijų valdymo organų priimamų sprendimų įtaką asociacijos narių atsakomybei, galimą narių elgesį, jeigu asociacijoje svarstomas klausimas prieštarauja konkurencijos teisei. Buvo atsakyta į pateiktus aktualius klausimus, išsamiai paaiškinta, kokia gresia atsakomybė pažeidus konkurencijos teisės normas bei aptartos atleidimo nuo baudų sąlygos, padarius pažeidimą.

Konkurencijos taryba ir toliau kviečia asociacijas, kurios pageidautų seminarų savo nariams, registruotis Konkurencijos tarybos tel. (8 5) 212 6641 arba el. paštu aldona@konkuren.lt. Registruojantis prašytume nurodyti pageidaujamą seminaro datą bei rūpimus klausimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams