Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

REGIONINĖ KONKURENCIJOS KONFERENCIJA TARTU

2013 06 06

Birželio 4-5 dienomis Konkurencijos tarybos darbuotojai dalyvavo Tartu (Estija) vykusioje kasmetinėje Regioninėje konkurencijos konferencijoje – tai jau dešimtoji konferencija, kurioje susitiko trijų Baltijos šalių, Suomijos bei Lenkijos konkurencijos institucijų atstovai. Konferencijos metu konkurencijos institucijų vadovai kartu su Tartu universiteto akademinės visuomenės atstovais diskutavo tema „Baltijos šalys dabartinėje pasaulio ekonomikoje“. Uždarose darbo grupėse renginio dalyviai dalijosi patirtimi, susijusia su konkurencijos bylų ir koncentracijų nagrinėjimu bei procedūriniais tyrimų klausimais.

Regioninę konkurencijos konferenciją kiekvienais metais paeiliui rengia Estijos, Latvijos arba Lietuvos konkurencijos institucijos. Kitais metais konferencija vyks Lietuvoje.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams