Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

SU KONKURENCIJOS TEISĖS REIKALAVIMAIS SUPAŽINDINTA IR LIETUVOS DRAUDIKŲ ASOCIACIJA

2012 07 12

Liepos 12 d. Konkurencijos tarybos draudžiamų susitarimų skyriaus atstovė Dina Lurje Lietuvos draudikų asociacijos nariams vedė informacinį seminarą. Šis seminaras – tai dalis tęstinių mokymų „Asociacijų veikla: kaip nepažeisti konkurencijos teisės normų?“. Šių mokymų pagrindinis tikslas yra konkurencijos kultūros sklaida ir konkurencijos teisės pažeidimų prevencija konkurenciją ribojančių draudžiamų susitarimų srityje.

Seminaro metu buvo nagrinėti asociacijų sprendimai, galintys pažeisti konkurencijos teisės normas, tarp jų susitarimai dėl kainų derinimo, rinkų pasidalijimo, konfidencialios informacijos mainų, taip pat bendro draudimo specifikos klausimai. Seminaro metu taip pat aptartos galimos prevencijos priemonės, kurių reikėtų imtis siekiant išvengti Konkurencijos įstatymo pažeidimų. Kalbėta apie asociacijų valdymo organų priimamų sprendimų įtaką asociacijos narių atsakomybei, galimą narių elgesį, jeigu asociacijoje svarstomas klausimas prieštarauja konkurencijos teisei, buvo atsakyta į pateiktus aktualius klausimus.

Konkurencijos taryba ir toliau kviečia asociacijas, kurios pageidautų seminarų savo nariams, registruotis Konkurencijos tarybos tel. (8 5) 212 6641 arba el. paštu aldona.sriubiene@kt.gov.lt. Registruojantis prašytume nurodyti pageidaujamą seminaro datą bei rūpimus klausimus.

Atstovė viešiesiems ryšiams