Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

SUTEIKTI LEIDIMAI ĮSIGYTI BENDROVES „RAMUČIŲ VAISTINĖ“ IR „KLAIPĖDOS KARTONAS“

2005 10 25

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo pateiktus pranešimus apie koncentraciją ir svarstytais klausimais priėmė nutarimus.

1. Nutarta leisti UAB „Tamro“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Ramučių vaistinė“ akcijų pagal pateiktą pranešimą.

UAB „Tamro“ vykdoma koncentracija įvertinta kaip vertikali ir horizontali atitinkamose prekybos vaistais ir medicininės paskirties prekėmis rinkose. Nustatyta, kad koncentracijos laipsnis mažmeninėje prekyboje vaistais ir medicininės paskirties prekėmis keičiasi nereikšmingai, dėl to nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose.

2. Konkurencijos taryba nutarė leisti UAB „Avestis“ ir BĮ UAB „Sanitex“ vykdyti koncentraciją per bendrai įsteigtą įmonę UAB „Avesko“ įsigyjant iki 100 proc. AB „Klaipėdos kartonas“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose gofruoto kartono, popieriaus ar jų žaliavų gamybos rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams