Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

SUTEIKTI LEIDIMAI KONCENTRACIJOMS VYKDYTI

2007 04 19

Konkurencijos taryba, išnagrinėjusi gautus pranešimus apie koncentraciją, priėmė nutarimus:

1. Nutarta leisti vykdyti koncentraciją reorganizuojant UAB „Natanga“ ir UAB „Rovisa“ sujungimo ar prijungimo būdu ir Juozui Lebrikui ir Romanui Irtmonui įgyjant bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl šios koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Koncentracijos dalyvių teigimu, šia koncentracija siekiama didinti bendrovių konkurencingumą ir sujungti turimus gamybinius, turtinius ir intelektinius pajėgumus siekiant efektyviau konkuruoti mėsos gaminių gamybos ir didmeninės prekybos rinkose. Be to, abi bendrovės plėtoja ir mažmeninę prekybą savo pagamintais mėsos gaminiais, todėl įmonių turimų išteklių sujungimas leis racionaliau išnaudoti turimą mažmeninės prekybos parduotuvių tinklą ir geriau tenkinti vartotojų poreikius.

Konkurencijos taryba 2006 metų liepą yra priėmusi nutarimą leisti UAB „Natanga“ ir UAB „Grimeda“ vykdyti koncentraciją, tačiau šio sandorio bendrovės neįgyvendino.

2. Nustačius, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukuriama ar sustiprinama dominuojanti padėtis, ar itin apribojama konkurencija atitinkamose rinkose, priimtas nutarimas leisti UAB „Avestis“ ir UAB „Avestis Capital“ per bendrai valdomas UAB „Avesko keliai“ ir UAB „Šiaulių plento grupė“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 54 proc. UAB „Šiaulių plentas“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad UAB „Avestis“ ir UAB „Avestis Capital“, kurių pagrindinė vykdoma ūkinė veikla yra investicijos, įvertinusios kelių tiesimo ir remonto Lietuvoje augimo perspektyvas, susitarė investuoti į automagistralių, kelių tiesimo verslą.

3. Priimtas nutarimas leisti UAB „Finansų spektro investicija“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 50 proc. AB „Vilniaus Vingis“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad įmonės akcijų įsigijimo tikslas – investicinis: UAB „Finansų spektro investicija“ planuoja didinti turimą dalį bendrovėje, įsigydama iki 50 proc. AB „Vilniaus Vingis“ akcijų.

Atstovė viešiesiems ryšiams