Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

Valstybės pagalbos ir nereikšmingos pagalbos registras

Kaip teikti į Registrą informaciją apie valstybės pagalbą, suteiktą pagal COVID komunikatą?

Konkurencijos taryba parengė instrukciją, kaip tikrinti duomenis apie pagal COVID komunikatą planuojamos suteikti valstybės pagalbos teisėtumą, rezervuoti tokią pagalbą ir pateikti duomenis į Registrą šią pagalbą skyrus.

Instrukcijoje pateiktas ir pagal COVID komunikatą parengtų ir patvirtintų valstybės pagalbos priemonių sąrašas – ši informacija atnaujinama patvirtinus naujas pagal COVID komunikatą parengtas valstybės pagalbos schemas.

Jeigu Jums kiltų klausimų, prašome kreiptis el. paštu registras@kt.gov.lt arba telefonu +370 659 68276.

Kaip pagalbos teikėjui tapti Suteiktos valstybės pagalbos ir nereikšmingos (de minimis) pagalbos registro vartotoju?

Suteiktos valstybės pagalbos ir nereikšmingos (de minimis) pagalbos registrą administruoja Lietuvos Respublikos konkurencijos taryba, todėl tik ši institucija gali pagalbos teikėjams suteikti prieigą prie registro.

Prieš suteikiant prieigą prie registro, tarp šalių (naujo pagalbos teikėjo ir Konkurencijos tarybos) turi būti pasirašyta Duomenų teikimo sutartis. Dėl sutarties pasirašymo prašome kreiptis el. p. registras@kt.gov.lt arba telefonu +370 659 68276.

Kaip pagalbos gavėjui gauti pažymą apie suteiktą de minimis pagalbą?

Atnaujinus Suteiktos valstybės pagalbos ir nereikšmingos (de minimis) valstybės pagalbos registrą, įmonės ir organizacijos gali pačios bet kuriuo metu pasitikrinti, kiek pagalbos joms buvo suteikta, taip pat parsisiųsti pažymą. Registrą pasieksite adresu https://kotis.kt.gov.lt

Instrukciją, kaip prisijungti prie registro, rasite čia. Jeigu kiltų klausimų ar reikėtų pagalbos sugeneruojant pažymą, prašome kreiptis el. p. registras@kt.gov.lt arba telefonu +370 659 68276.

Techninę informaciją rasite čia.

Atnaujinta: 2021 06 22