Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

KONKURENCIJOS TARYBA ATVĖRĖ NAUJUS DUOMENIS

atviri duomenys.png

Šią savaitę Konkurencijos tarybos interneto svetainę papildė nauji atviri duomenys. Nuo šiol svetainės lankytojai galės rasti informaciją apie Konkurencijos tarybos sprendimus, priimtus atliekant nesąžiningos konkurencijos ir klaidinančios bei lyginamosios reklamos priežiūrą, taip pat sužinoti, kiek atliekant minėtą priežiūrą buvo gauta skundų pagal veiklos sritis, pareiškėją ar galimo pažeidimo teisinį pagrindą.

2016 m. birželio mėn. Konkurencijos taryba pristatė atnaujintą interneto svetainę, kurioje vartotojams atvėrė duomenis apie įmonėms paskirtas ir sumokėtas baudas, pranešimų apie koncentracijas nagrinėjimą, darbo užmokestį, viešuosius pirkimus, valstybės pagalbą, įmonių diskvalifikavimą iš viešųjų pirkimų ir kitus.

Konkurencijos taryba prisideda prie atvirų duomenų iniciatyvos ir siekia užtikrinti, kad skelbiami duomenys apie institucijos veiklą būtų aktualūs, išsamūs ir struktūrizuoti, pateikti patogiu būdu ir lengvai pasiekiami visiems.