Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

ATMINTINĖ ASOCIACIJOMS: „KAIP NEPAŽEISTI KONKURENCIJOS TEISĖS“

2013 04 15

Siekdama tobulinti Konkurencijos tarybos vykdomą konkurencijos kultūros sklaidą, Konkurencijos taryba parengė atmintinę asociacijoms „Kaip nepažeisti konkurencijos teisės normų“. Šioje atmintinėje, norėdama užtikrinti, kad asociacijos ir jos narių veiksmai nepažeistų Konkurencijos įstatymo 5 straipsnio, Konkurencijos taryba įvardija draudžiamus konkurenciją ribojančius susitarimus, kuriuos iliustruoja Konkurencijos tarybos bylų pavyzdžiais, taip pat supažindina su gresiančia atsakomybe pažeidus konkurencijos teisės normas bei pataria kaip išvengti baudos padarius pažeidimą.

Tikimės, jog šios gairės asociacijoms ir jų nariams padės geriau suprasti Konkurencijos įstatymo reikalavimus, suvokti kas yra draudžiama, kokios gali būti pažeidimų pasekmės ir rūpintis konkurencijos teisės pažeidimų prevencija.

Primename, jog Konkurencijos taryba rengia seminarus asociacijoms „Kaip nepažeisti konkurencijos teisės normų“ ir kviečia registruotis Konkurencijos tarybos tel. (8 5) 262 9840 arba el. paštu aldona.sriubiene@kt.gov.lt. Registruojantis prašome nurodyti pageidaujamą seminaro datą bei rūpimus klausimus.

 

Komunikacijos skyrius

Atstovė viešiesiems ryšiams