Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI ĮSIGYTI BALDŲ GAMYBOS BENDROVIŲ „NABUKAS“ IR „ĄŽUOLAS“ AKCIJŲ

2005 02 03

Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo pateiktus pranešimus dėl leidimų vykdyti koncentraciją ir svarstytais klausimais priėmė nutarimus.

1. Nutarta leisti UAB „Libros holdingas“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Nabukas“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. UAB „Libros holdingas“ vykdoma koncentracija įvertinta kaip vertikali ir horizontali atitinkamose rinkose. Koncentracijos laipsnis keičiasi nežymiai, dėl to dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija baldų gamybos rinkose.

Pranešime apie koncentraciją nurodyta, kad įsigydama perspektyvią virtuvės baldų gamybos bendrovę ir žinomą prekės ženklą, UAB „Libros holdingas“, vienijanti baldų gamybos, medienos apdirbimo ir kitomis susijusiomis veiklomis užsiimančias įmones, ketina sustiprinti pozicijas Lietuvoje ir dar aktyviau žengti į Europos Sąjungos šalių rinkas.

2. Konkurencijos taryba nutarė leisti „The Investment Fund for Central and Eastern Europe“, „Bodilsen Invest ApS“, „Protoras A/S“ ir „HBPB Invest ApS“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Ąžuolas“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose nesikeičia, todėl dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribota konkurencija minkštų baldų rinkoje Lietuvoje.

Atstovė viešiesiems ryšiams