Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI ĮSIGYTI BENDROVIŲ „SAURIMEDA“ IR „ŽEMAITIJOS PIENAS“ AKCIJŲ

2006 03 09

1. Konkurencijos taryba posėdyje išnagrinėjo UAB vaistinės „Gintarinė grupė“ pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant 100 proc. UAB „Saurimeda“ akcijų ir priėmė nutarimą leisti vykdyti šią koncentraciją. Nustatyta, kad dėl vykdomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose, kadangi mažmeninės prekybos vaistais ir medicininės paskirties prekėmis rinkos dalys keičiasi nereikšmingai.

Kaip nurodyta Konkurencijos tarybai pateiktame pranešime apie koncentraciją, UAB vaistinė „Gintarinė grupė“ siekia įsigyti UAB „Saurimeda“ investiciniu tikslu: UAB „Saurimeda“ turi atitinkamą rinkos segmentą ir infrastruktūrą, kurie reikalingi UAB vaistinei „Gintarinė grupė“ plečiant veiklą mažmeninės prekybos vaistais rinkoje.

2. Priimtas nutarimas leisti Algirdui Pažemeckui vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Žemaitijos pienas“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad šios koncentracijos atveju koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose nesikeičia, todėl dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija šiose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams