Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2006 06 15

Konkurencijos tarybos posėdyje buvo išnagrinėti ūkio subjektų pateikti pranešimai apie vykdomą koncentraciją ir priimti nutarimai.

1. Išnagrinėjus AB „Invalda“ 2006-06-01 pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Pozityvios investicijos“ akcijų ir Alvydui Baniui, Dailiui Juozapui Mišeikiui, Vytautui Bučui ir Dariui Šulniui įgyjant bendrą AB „Invalda“ kontrolę, priimtas nutarimas leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba nustatė, kad šios koncentracijos atveju koncentracijos laipsnis atitinkamose rinkose nesikeičia, dėl to dominuojanti padėtis nebus sukuriama ar sustiprinama, ar itin apribojama konkurencija šiose rinkose. Kaip nurodyta pranešime apie koncentraciją, pagrindinis AB „Invalda“ vykdomos koncentracijos tikslas –supaprastinti grupės struktūrą bei pagerinti dukterinių bendrovių valdymo efektyvumą, tuo pačiu sumažinant administravimo sąnaudas.

2. Nutarta leisti UAB „City Plaza“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. Kauno vilnonių audinių gamybos AB „Drobė“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Vykdomą koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip konglomeratinę, koncentracijos laipsnis atitinkamoje didmeninės prekybos pusvilnoniais ir grynavilniais verpalais ir audiniais rinkoje ir kitose atitinkamose rinkose nesikeičia, todėl nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose. Kaip nurodyta pranešime apie koncentraciją, UAB „City Plaza“ ketina investuoti į tekstilės pramonę, kad, įgyvendinusi AB „Drobė“ restruktūrizavimo ir investicijų į veiklą planus, grąžintų esamas bendrovės skolas ir jos veiklą padarytų pelninga, o įmonės produkciją - pajėgia konkuruoti su analogiška, tačiau pigesne, Rytų rinkų produkcija.

Atstovė viešiesiems ryšiams