Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJĄ

2006 05 25

Konkurencijos tarybos posėdyje buvo išnagrinėti trijų ūkio subjektų pateikti pranešimai apie vykdomą koncentraciją ir priimti nutarimai.

1. Išnagrinėjus UAB „Grūdainė“ 2006-03-22 pateiktą pranešimą apie koncentraciją įsigyjant iki 35 proc. AB „Malsena“ akcijų, priimtas nutarimas leisti vykdyti šią koncentraciją pagal pateiktą pranešimą. Konkurencijos taryba konstatavo, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

2. Nutarta leisti UAB „Rivona“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 50 proc. UAB „Norfos vaistinė“ akcijų ir kartu su UAB „Esterita“ įgyjant bendrą kontrolę pagal pateiktą pranešimą, kadangi dėl vykdomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

3. Konkurencijos taryba nutarė leisti Shibsted Baltics AS vykdyti koncentraciją įsigijus 50,98 proc. UAB „Ekstra žinios“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Šią koncentraciją Konkurencijos taryba įvertino kaip horizontalią, nežymiai keičiančią koncentracijos laipsnį spausdinamų visuomenės informavimo priemonių rinkoje, tačiau dėl to nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

Atstovė viešiesiems ryšiams