Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.

Privatumo politika

DUOTI LEIDIMAI VYKDYTI KONCENTRACIJAS

2008 07 17

1. Konkurencijos taryba priėmė nutarimą leisti UAB „Šiaulių plentas“ kartu su UAB „Kelių remonto grupė“ vykdyti koncentraciją steigiant naują ūkio subjektą pagal pateiktą pranešimą. Nustatyta, kad dėl šios koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija atitinkamose rinkose.

UAB „Šiaulių plentas“, kurios pagrindinė veiklos sritis yra automagistralių, kelių tiesimas, aerodromų ir sporto įrenginių statyba, įvertinusi kelių tiesimo bei remonto darbų paklausos Lietuvoje augimo perspektyvas, nusprendė sujungti savo gamybinius pajėgumus su UAB „Kelių remonto grupė“ kartu steigdamos naują ūkio subjektą. Kaip nurodyta pateiktame pranešime, šio naujo ūkio subjekto pagrindinė veikla turėtų būti asfaltbetonio gamyba Jurbarko regione. Šia koncentracija siekiama sujungti ekonominius ir finansinius ūkio subjektų išteklius, norint padidinti konkurencingumą aktyviai besiplėtojančioje kelių tiesimo ir remonto darbų rinkoje Lietuvoje.

2. Konkurencijos taryba posėdyje taip pat priėmė nutarimą leisti AB „Agrowill Group“ netiesiogiai per dukterinę bendrovę UAB „AWG Investment 1“ vykdyti koncentraciją įsigyjant 97,28 proc. UAB „Grūduva“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. Šakių rajone veikiančios bendrovės „Grūduva“ pagrindinė veikla – grūdinių, ankštinių ir aliejingų sėklų augalų auginimas, gyvulininkystė, mišrus žemės ūkis. Kaip nurodyta pranešime, „Grūduvos“ akcijų pirkimo – pardavimo, o kartu ir koncentracijos tikslas yra nuosavybės teisės į šios bendrovės akcijas perleidimas AB „Agrowill Group“, jai tuo pačiu siekiant padidinti investicijas į žemės ūkio sektorių.

3. Nustačiusi, kad dėl numatomos koncentracijos nebus sukurta ar sustiprinta dominuojanti padėtis, ar itin apribota konkurencija elektrotechnikos ir ūkio technikos gamybos, mašinų gamybos ir metalų apdirbimo ir kitose atitinkamose rinkose, Konkurencijos taryba leido AB „Umega“ vykdyti koncentraciją įsigyjant iki 100 proc. AB „Vienybė“ akcijų pagal pateiktą pranešimą. AB „Umega“ pateiktame pranešime nurodyta, kad bendrovės strateginis tikslas – toliau plėstis, didinti pardavimus, tačiau jos gaminama produkcija labai specializuota ir tai riboja galimybes. AB „Vienybė“ įsigijimas leistų optimizuoti gamybos procesus ir gauti maksimalų technologinių procesų veiklos efektyvumą ir padidinti gamybos efektyvumą abiejose įmonėse.

Atstovė viešiesiems ryšiams